Школска година 2021-22


 

 

Државно такмичење из Математике

I место

Давид Мијатовић 6-4

Андреј Крсмановић 7-1

 

 

 

Државно такмичење из Географије

II место

Андреј Нешић 7-1

 

Takm2022G 

 

 

Државно такмичење из Физике

III место

Андреј Крсмановић 7-1

 

Takm2022F 

 

 

Државно такмичење из Информатике и рачунарства

III место

Давид Мијатовић 6-4

III место и пласман на Српску информатичку олимпијаду

Владимир Станковић 8-3

 

Takm2022Inf 

 

 

 

Државно такмичење из Биологије

III место

Нађа Марковић 8-6

 

 

 

Ученици који су положили ДЕЛФ

А1

Александра Попевић 6-2
Филип Лисавац 7-5
Ана Костић 7-3
Матија Јојић 6-2
Уна Грац 7-2
Исидора Гајић 6-3

А2

Ива Николић 7-2
Лана Радосављевић 8-6
Младен Станојловић 7-2

 

 

Градско такмичење из пливања

II место

Теса Туцаковић 5-1
Јована Николић 8-1

 

 

Градско такмичење из српског језика

I место

Арсеније Недић 5-4
Давид Мијатовић 6-4
Катарина Ковачевић 8-6

II место

Настасја Црномарковић 5-3
Ангелина Ђурђевић 5-3
Андрија Ризнић 7-1
Филип Прошић 7-5
Анита Мисини 8-1

III место

Софија Видаковић 7-2

 

 

Градско такмичење из француског језика

I место

Софија Јосиповић 8-1
(учешће на републичком такмичењу, на укупном пласману републичког такмичења освојила осмо место)

II место

Лука Денић 8-4
(учешће на републичком такмичењу)

 

 

Градско такмичење из енглеског језика

II место

Софија Јосиповић 8-1

 

 

Градско такмичење из географије

I место

Андреј Нешић 7-1

II место

Филип Илић 7-6
Константин Симић 8-3

 

 

Градско такмичење из биологије

I место

Војин Радокановић 5-2
Стефан Николић 5-3
Алекса Павићевић 7-4

II место

Стефан Црнојевић 6-4
Младен Станојловић 7-2
Нађа Марковић 8-6

III место

Арсеније Недић 5-4
Нађа Булаић 7-6
Лена Стошић 7-1
Ирини Псараки 8-1

 

 

Градско такмичење из математике

I место

Арсеније Недић 5-4

II место

Маша Василић 4-6
Давид Мијатовић 6-4
Андреј Крсмановић 7-1
Милица Матовић 8-5

III место

Лана Ковачевић 6-6
Новак Пикеља 7-3
Јована Николић 8-1

Похвале

Андрија Лукач 4-1
Ања Денић 4-4
Милан Пејчић 5-6
Ксенија Ранђић 6-6
Вук Живановић 7-2
Лука Денић 8-4
Марко Ескић 8-2

 

 

Градско такмичење из хемије

III место

Лена Стошић 7-1
Младено Станојловић 7-2
Вера Црноглавац 8-1

 

 

Градско такмичење из физике

II место

Андреј Крсмановић 7-1

III место

Лана Ковачевић 6-6

 

 

Градско такмичење из каратеа

I место

Душан Шућур 6-6

 

 

Градско такмичење из информатике и рачунарства

III место

Владимир Станковић 8-3

На државно такмичење пласирали су се и следећи ученици:

 Давид Мијатовић 6-4
Огњен Радојчић 8-6
Павле Станојевић 8-6

 

 

Општинско такмичење из технике и технологије

I место

Никола Мишић 7-2

 

 

Општинско такмичење из српског језика

I место

Арсеније Недић 5-4
Катарина Ковачевић 8-6

II место

Настасја Црномарковић 5-3
Анђелина Ђурђевић 5-3
Маша Алексић 6-1
Давид Мијатовић 6-4
Катарина Петровић 6-4
Филип Прошић 7-5
Анита Мисини 8-1

III место

Лана Ковачевић 6-6
Андрија Ризнић 7-1
Андреа Петковић 7-3
Софија Видаковић 7-2
Јована Николић 8-1

 

 

Општинско такмичење из француског језика

II место

Лука Денић 8-4

III место

Софија Јосиповић 8-1

 

 

Општинско такмичење из енглеског језика

I место

Софија Јосиповић 8-1

II место

Илија Илић 8-3

III место

Лена Атлагић 8-5
Јана Николић 8-4
Лана Радосављевић 8-6
Теодора Радмановић 8-2

 

 

Општинско такмичење из географије

II место

Голубовић Ђорђе 7-1
Илић Филип  7-6
Нешић Андреј 7-1
Денић Лука 8-4
Симић Константин 8-3
Нешовановић Нина 8-3

III место

Драгаш Николина 7-1
Живановић Милан 7-1
Ранисав Никола 7-1
Илић Илија 8-3
Бурсаћ Јанко 8-4

 

 

Општинско такмичење из хемије

II место

Младен Станојловић 7-2
Лена Стошић 7-1
Ива Николић 7-2
Николина Драгаш 7-1
Вера Црноглавац 8-1

III место

Нађа Бараћ 7-4
Софија Видаковић 7-2

  

Општинско такмичење из биологије

I место

Војин Радокановић 5-2
Павле Јеленић 8-6

II место

Теодора Човић 5-6
Арсеније Недић 5-4
Стефан Николић 5-3
Настасија Црномарковић 5-3
Лазар Мирић 6-3
Јанко Шалипур 6-6
Стефан Црнојевић 6-4
Младен Станојловић 7-2
Алекса Павићевић 7-4

III место

Нађа Булајић 7-6
Јелена Ђевић 5-4
Коста Терзић 6-5
Нађа Марковић 8-6
Ирини Псараки 8-1
Лена Стошић 7-1
Николина Драгаш 7-1

 

 

Општинско такмичење рецитатора

I место

Софија Миленковић 6-5

Похвала

Дуња Симић 1-4

 

 

Општинско такмичење "Шта знаш о саобраћају"

I место

Вук Живановић 7-2

 

 

Општинско такмичење из математике

I место

Арсеније Недић 5-4
Милан Пејчић 5-6
Андреј Крсмановић 7-1

II место

Уна Кутлија 3-2
Симона Остојић 3-2
Тара Бачваревић 3-1
Лена Суботић 3-6
Ања Денић 4-4
Мина Николић 4-4
Огњен Лазић 4-6
Андрија Лукач 4-1
Милица Младеновић 5-2
Војин Радокановић 5-2
Новак Пикеља 7-3
Алекса Буква 7-6
Константин Симић 8-3
Милица Матовић 8-5
Лука Денић 8-4
Марко Ескић 8-2

III место

Дара Добај 3-3
Новак Максимовић 3-6
Катарина Кун 3-6
Маша Василић 4-6
Стефан Николић 5-3
Наталија Вражелић 5-1
Филип Боровић 5-5
Вук Живановић 7-2
Давид Мијатовић 6-4
Лана Ковачевић 6-6
Ксенија Ранђић 6-6
Јована Николић 8-1

Похвале

Димитрије Аврамовић 3-6
Алекса Лекић 4-5
Александар Митић 4-5
Вукан Селак 5-4
Ђорђе Јеленић 5-1
Катарина Петровић 6-4
Владимир Јовановић 6-4
Петар Тошков 6-6
Алекса Косановић 6-4
Константин Донић 7-5
Исидора Милошевић 8-3
Огњен Радојчић 8-6

 

 

Општинско такмичење из физике

I место

Андреј Крсмановић 7-1

II место

Ања Токовић 7-6
Нађа Миливојевић 8-2

III место

Петар Тошков 6-6
Лена Ковачевић 6-6
Ђорђе Голубовић 7-1
Алекса Павићевић 7-4
Новак Пикеља 7-3
Јаков Ристивојевић Рајковић 8-4
Огњен Радојчић 8-6
Илија Илић 8-3
Константин Симић 8-3

Похвале

Урош Јовановић 7-4
Душан Шућур 6-6
Маша Алексић 6-1
Петра Јовановић  6-1

 

 

Квалификације из информатике и рачунарства

На окружно такмичење пласирали су се ученици:

Давид Мијатовић 6-4
Владимир Станковић 8-3
Огњен Радојчић 8-6
Павле Станојевић 8-6

 

 

Међународно такмичење из рачунарске и информатичке писмености Дабар

На републички ниво такмичења пласирали су се:

Ксенија Ранђић 6-6
Касја Даријевић 7-5

 

 

Општинско такмичење из атлетике

одржано 29.09.2021. године на Атлетском стадиону у Кошутњаку

Наша школа је освојила треће место екипно.

Резултати по дисциплинама:

II место

Тијана Фридл 7/5, трчање на 100м
Вера Црноглавац 8/1, екипно на 600м
Ива Танасковић 7/3, бацање кугле

III место

Екипа штафете у сасатаву: Нина Јовановић 7/1, Маша Андрић 7/3, Кристина Лаловић 7/4 и Тијана Фридл 7/5

 

 
 

јун 2022.